Елиминатор на урина од миленичиња на Брејди и Роки - ОДРУВАЕ И ОБЕЗБЕДУВАЕ НА ГОЛЕМ -4
  • Неодамнешно

Елиминатор на урина од миленичиња на Брејди и Роки - ОДРУВАЕ И ОБЕЗБЕДУВАЕ НА ГОЛЕМ -4

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа био-ензимска формула со повеќе вирус ги елиминира дамките и мирисите во ткаенината и тепихот предизвикани од повраќање, урина, измет, итн Природните состојки во елиминаторот на урината ги варат и ги елиминираат органските дамки, додека трајно го уништуваат изворот на малидор. Не содржи белило. Елиминаторот на урина ја разложува урината за да се елиминира - не маскира - мириси. Елиминаторот за миленичиња урина прави апсолутно страшна работа за брзо отстранување на дамките со моќ на активни ензими и моќност на дамки на сурфактанти. Разновидната формула на овој производ ја отстранува урината од површините озлогласени за заробени мириси на урина, како оние што се наоѓаат во бањи, вклучувајќи и порозна инјекциска смеса. Исто така, се справува со дамки и мириси на меки, апсорбирачки површини како тепих и душеци. Исто така, видовме дека се користи на големо како пред-третман на алишта, каде дамките и мирисите на урина се проблем.