Мало животно виси хамак миленичиња занишани кревет 3 нивоа за спиење, временски кафез додатоци комплет постави тунел ферет стаорец пештерски шеќер едриличар скрив
  • Неодамнешно

Мало животно виси хамак миленичиња занишани кревет 3 нивоа за спиење, временски кафез додатоци комплет постави тунел ферет стаорец пештерски

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : Хамакот е 11,8 × 11,8 инчи рамен, погоден за сите мали миленичиња, 2 возрасни ферети или повеќе возрасни стаорци Доаѓа со 4 клипови за безбедно да го поправи хамакот на кафезот. Обезбедете безбедна околина за вашите миленици. Мултифункционален хамак : Постојат многу избори за мали миленичиња. Тие можат да скокаат нагоре и надолу за да играат, да се одморат на горниот кат кога ќе бидат уморни или да се испуштаат на долниот кат. Можете да го обесувате како хамак или да го поставите рамно во кафез како торба за дремка. Машината за перење : Надворешноста е изработена од платно со висока густина, а ентериерот е изработен од топол врвен квалитетен кадифен, обезбедувајќи удобно место за одмор за вашето домашно милениче. Лесно за чистење, препорачуваме миење раце со сапун. Може да се измие и во машината за перење (ве молиме извадете ја куката пред да се измие). Опсег на апликација : Удобен кревет за вашето омилено милениче! Удобната лежалка може да се користи за глувци, хрчаци, заморчиња, златни мечки, едриличари, еже, гербили, верверички, ферети, птици, заморчиња, чинчили, ферети, папагали, зајаци и други мали миленичиња.