Ware Pet 3 Пакет за здравство-е крофна џвакања со мали животни
  • Неодамнешно

Ware Pet 3 Пакет за здравство-е крофна џвакања со мали животни

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3 пакувања со здравствени производи за здравство-е крофни џвакања Секоја „крофна“ џвака со дијаметар од 2,75 инчи. За зајаци, заморчиња, чинчила, стаорци за миленичиња, хрчаци, глувци и гербили. Природно крцкавите џвакања помагаат да ги задржите забите на вашето мало животно исечени и здрави. Симпатичниот дизајн и боењето без храна нудат безбеден и забавен излез за природниот инстинкт за џвакање на вашето мало милениче. 3 пакувања со здравствени производи за здравство-е крофни џвакања. Секоја „крофна“ џвака со дијаметар од 2,75 инчи. За зајаци, заморчиња, чинчила, стаорци за миленичиња, хрчаци, глувци и гербили. Природно крцкавите џвакања помагаат да ги задржите забите на вашето мало животно исечени и здрави. Симпатичниот дизајн и боењето без храна нудат безбеден и забавен излез за природниот инстинкт за џвакање на вашето мало милениче.