Ratgdn Мало милениче скривалиште пилешко и пилешко хрчак куќа за заморчиња за свињи за џуџести зајаци еже чинчила
  • Неодамнешно

Ratgdn Мало милениче скривалиште пилешко и пилешко хрчак куќа за заморчиња за свињи за џуџести зајаци еже чинчила

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлична големина : 8 Пријатната куќа одговара за хрчак, заморчиња, еж, џуџести зајаци, верверица, ферет и друго мало животно со слична големина. Висококвалитетна гвинеја свинче : Оваа пештера за заморчиња е направена од холандска фланел и ПП табла, удобно е и цврсто, ќе остане стабилна на подови и нема да пропадне на себе. Одличен дизајн : Нашиот гуменски свин тунел е триаголен дизајн на шатори. Подготвување, не е лесен за деформирање. Не е лесно да се сруши и е цврст. Постојат завеси на влезот и излезот, погодни за малите животни да играат и да се одморат. Персонализирано печатење- Ние нудиме скривалиште за заморчиња со разни модели, шемата се печати со употреба на најновата технологија за термички трансфер, таа е светла и долготрајна. Можете исто така да ни ги испратите вашите омилени обрасци за печатење во куќата на хрчак, ве молиме слободно контактирајте со нас. Совршено за мало животно - креветот за миленичиња во миленичиња му обезбеди на вашето крзно место безбедносно и прицврстено место за да се опуштите во затворен простор, вашиот крзнен мал пријател би можел да игра, да се одмори, да се крие, да спие или да прави други активности во овој безбеден скривник, кој исто така се третира како пријатна куќа . Одлична големина : 8. Пријатната куќа одговара за хрчак, заморчиња, еж, џуџести зајаци, верверица, ферет и друго мало животно со слична големина. Висококвалитетна гвинеја свинче : Оваа пештера за заморчиња е направена од холандска фланел и ПП табла, удобно е и цврсто, ќе остане стабилна на подови и нема да пропадне на себе. Одличен дизајн : Нашиот гуменски свин тунел е триаголен дизајн на шатори. Подготвување, не е лесен за деформирање. Не е лесно да се сруши и е цврст. Постојат завеси на влезот и излезот, погодни за малите животни да играат и да се одморат. Персонализирано печатење- Ние нудиме скривалиште за заморчиња со разни модели, шемата се печати со употреба на најновата технологија за термички трансфер, таа е светла и долготрајна. Можете исто така да ни ги испратите вашите омилени обрасци за печатење во куќата на хрчак, ве молиме слободно контактирајте со нас. Совршено за мало животно - креветот за миленичиња во миленичиња му обезбеди на вашето крзно место безбедносно и прицврстено место за да се опуштите во затворен простор, вашиот крзнен мал пријател би можел да игра, да се одмори, да се крие, да спие или да прави други активности во овој безбеден скривник, кој исто така се третира како пријатна куќа .