Миризнување | Дезодоризатор на мали животни за постелнина | природен и мирис без миризба, елиминатор на мирис на миленичиња за дома | Активниот јаглерод и зеолит го ?
  • Неодамнешно

Миризнување | Дезодоризатор на мали животни за постелнина | природен и мирис без миризба, елиминатор на мирис на миленичиња за дома

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Елиминатор на мирис - Елиминатор на миризли на миризливи миленичиња елиминатор е уникатен по тоа што не само што ги покрива мирисите, тој всушност ги елиминира Ние користиме природни состојки како активен јаглерод како абсорбер на влага за да ги елиминираме мирисите во постелнината за миленичиња. Совршен за заморчиња, зајаци и многу повеќе!. Активен јаглерод - Овозможува 10x дополнително засилување на елиминатор на животински мирис отколку зеолит во прав и е многу ефикасен абсорбер на влага, елиминирајќи мириси од постелнини со мало животно или миленичиња. Производството на активен јаглерод исто така резултира во релативно ниска емисија на стакленички гасови и потрошувачка на енергија. 100% нетоксичен и безбеден-природен активен јаглерод е еколошки елиминатор на мирис за домашни миленици и е нетоксичен, за да ги чувате вашите миленици безбедни. Активниот јаглерод или активиран јаглен е особено ефикасен како дезодоризатор за соединенија што апсорбираат миленичиња од воздухот и водата, вклучително и непожелни мириси. Продолжува живот на постелнина - Елиминаторот на мирис на миленичиња миризба, исто така, го продолжува животот на постелнината за домашно милениче со апсорбирање на влага. Ова значи дека активниот јаглерод и зеолит во прав делува како дезодоризатор без мирис за домашни миленици, а исто така го продолжува и животот на постелнината со извлекување на вишок влага од него. Бесплатни мириси - Малите дезодоризатори на миленичиња на мирисот за дома се одличен избор за секој мал сопственик на миленичиња кои бараат да ги задржат своите мали постелнини за миленичиња мирисаат свежи и чисти без додадени мириси. Тоа е екстремен елиминатор на мирис и дезодоризатор на миленичиња што ги остава вашите миленичиња постелнина без мирис. Елиминатор на мирис - Елиминатор на миризли на миризливи миленичиња елиминатор е уникатен по тоа што не само што ги покрива мирисите, тој всушност ги елиминира. Ние користиме природни состојки како активен јаглерод како абсорбер на влага за да ги елиминираме мирисите во постелнината за миленичиња. Совршен за заморчиња, зајаци и многу повеќе!. Активен јаглерод - Овозможува 10x дополнително засилување на елиминатор на животински мирис отколку зеолит во прав и е многу ефикасен абсорбер на влага, елиминирајќи мириси од постелнини со мало животно или миленичиња.