Јаглеводороден Абсорбент, 1,75 кубни. Фт, Торба
  • Неодамнешно

Јаглеводороден Абсорбент, 1,75 кубни. Фт, Торба

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Универзална Абсорбента Земја на производство : Сад. Универзален Абсорбент, Големина На Контејнер 6 гал., Составот Нетоксичен, Течностите Ги Апсорбираа Сите Нафтени Производи, Плови, Одбива Вода, Вреќа Од Типот На Контејнер, Волумен Апсорбиран По Пкг.