Хунгсон Машки сини тенок фармерки се протегаат уништени искинати слаби фармерки странични шарени панталони од тексас
  • Неодамнешно

Хунгсон Машки сини тенок фармерки се протегаат уништени искинати слаби фармерки странични шарени панталони од тексас

DEN 575.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

98% памук, 2% спандекс Затворање на патент. Материјал : 98% памук, 2% спандекс. Погледнете ја табелата со големина на сликата (не во табелата за стандардна големина). Стилски искинати фармерки со супер мек тексас, многу удобно за секојдневно носење. Тенок нозе, патент на делот на глуждот, дизајн на 5 џебови, потресен уништен дизајн, појавување на бели ленти. Одлично е да се совпаднете со сите врвови на блузи, маички, желки, џемпери, јакни, палта и чевли, за да ви дадат убав и ладен изглед.