Волком машка хидро -качулка руно возење качулка
  • Неодамнешно

Волком машка хидро -качулка руно возење качулка

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Повлечете го затворањето. Аспиратор за возење. Стандардно вклопување. Ребрести манжетни. Ребрести полите. Високо во вода што се повторува, оваа хидрофобна техничка возење худи доаѓа во практично стандардно вклопување за слоеви на перформанси. Оној што треба да се зграби кога ќе се спуштат температурите, хидрото доаѓа во четкана внатре за дополнителна удобност и аспиратор што е слоевит на предниот дел за да го заштити вашето лице на ветровити столици. Или после Апрес одат дома.