Крај На Земјиштето Машки Фин Мерач Кашмир Четвртина Патент
  • Неодамнешно

Крај На Земјиштето Машки Фин Мерач Кашмир Четвртина Патент

DEN 1425.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кашмирфин Мерач Затворање на патент. Миење Раце Само. Луксузен Материјал : нашиот машки фин мерач кашмир четвртина патент џемпер е направен од 100% чист кашмир Од Монголија. Неверојатно мека и свиленкаста мазна наспроти вашата кожа тоа дефинира секојдневен кул. Лесна Нега : Грижата за овој плетен кашмир четвртина-патент пуловер е едноставна. Хемиско чистење или миење раце со ладна вода и шампон за бебиња или нежен детергент. Конечно преобликувајте и оставете да се исуши на воздух лежејќи рамно. Паметни Детали : Плетете користејќи предиво со фин мерач што ја држи бојата подолго. Овој џемпер се чувствува и изгледа неверојатно. Четвртиот патент додава спортски допир. Плетените манжетни на ребрата и дното му даваат дефиниција. Одлично Вклопување : сечењето со четвртина патент е чист изглед и тенкото вклопување на овој џемпер ја додворува вашата градба без да се држи или да се чувствува премногу затегнато. Слоеви и во текот на памук копче надолу термички мета или поло. Носете Насекаде : Идеално за секоја сезона малата тежина на овој џемпер го прави одличен за речиси секој вид временски услови. Лесно е да се облечете со панталони и блејзер или да останете лежерни во фармерки. Кашмирфин Мерач. Затворање на патент. Миење Раце Само. Луксузен Материјал : нашиот машки фин мерач кашмир четвртина патент џемпер е направен од 100% чист кашмир Од Монголија. Неверојатно мека и свиленкаста мазна наспроти вашата кожа тоа дефинира секојдневен кул. Лесна Нега : Грижата за овој плетен кашмир четвртина-патент пуловер е едноставна.