Изведба на мажите со машка машка маичка со машка маица со брза влажна маица за голф, долг и краток ракав за голф, долг и краток ракав
  • Неодамнешно

Изведба на мажите со машка машка маичка со машка маица со брза влажна маица за голф, долг и краток ракав за голф, долг и краток ракав

DEN 399.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Затворање на копчињата. Материјал за миење. Материјал : полиестер; Брза ткаенина за сушење. Функција : Брзо сушење, дишење, абразија. Трипл шишиња предни; Очила за сонце / јамка за микрофон под копчињата; Џебови со двојно пенкало. Класичен стојат јака долга поло маица, дизајн на подножје за шиење, поделување на полите. Подарок за перфет за голф, пешачење, искачување, кампување, лов, риболов, планинарење, риболов, велосипедизам, авантуристички патувања, обука на армијата, SWAT.