БУДЕРМИ Машка Памучна Влага Што Ја Отстранува Тешката Перница Работни Чорапи На Екипажот, 6-12, 6 пара
  • Неодамнешно

БУДЕРМИ Машка Памучна Влага Што Ја Отстранува Тешката Перница Работни Чорапи На Екипажот, 6-12, 6 пара

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

85% Памук, 11% Полиамид, 4% Еластан Машинско Перење. СОВРШЕН ЗА РАБОТНИ ЧИЗМИ/ПАТИКИ/АТЛЕТСКИ ЧЕВЛИ-Машките чорапи на екипажот ја апсорбираат потта за да ги одржат нозете ладни, обезбедувајќи контрола на влагата, удобност и поддршка за време на работата, секојдневно носење или вежбање. АМОРТИЗИРАНА УДОБНОСТ-вистинската количина на амортизирање под стапалото обезбедува удобност, апсорбира отпорност на удар и блистер и го ублажува заморот и болката во стапалото за време на работа, долготрајни и вежби. СИЛЕН и ИЗДРЖЛИВ - петицата и палецот се зајакнати за издржливост и за намалување на дупките за да издржат повеќекратно абење и миење. УДОБНО ВКЛОПУВАЊЕ компресијата Насочена кон КОМПРЕСИЈА обезбедува разумна циркулација на крвта и го намалува отокот на телето. Ребрести лачни ремени се обвиткуваат околу вашата средна нога за поддршка и вклопување, помагајќи му на чорапот да остане на место и да го намали лизгањето. ДОБРО ИЗРАБОТЕН-добар материјал со квалитет на истегнување, гарантира дека чорапите остануваат на место, слободно се протегаат и добро ја држат формата на чорапите, лесно се ставаат и соблекуваат. Машка Памучна Влага Што Ја Отстранува Тешката Перница Работни Чорапи Машки чорапи за екипаж апсорбираат пот за да ги одржат нозете ладни вистинската количина на амортизирање под стапалото обезбедува удобност, апсорбира отпорност на удари и блистер петицата и прстот се зајакнати за издржливост Насочената компресија обезбедува разумна циркулација на крвта и го намалува отокот на телето. Зошто да не одберете нас? Еластичното Носење Силна еластична манжетна ги одржува чорапите на вашето теле на место. Амортизирано место за амортизирање на потпората во области со големо влијание за да се намали болката во чорапите и стапалата за време на спорт Или секојдневна активност Засилена Пета И Прсти Засилена Пета И Прсти-ткаенината на петицата и прстите се зајакнати за да се спротивстават на дупките, да им помогнат на вашите стапала да ги издржат тие прошетки На повеќе милји Или долги релации Лак Поддршка Ребрести лак ремени се обвиткуваат околу вашата средна нога за поддршка и вклопување, помагајќи му на чорапот да остане на место и да го намали лизгањето.