Гонсида Машка Мода Кадифени Светки Блејзер Цветен Дезен Партиски Матурски Костум Јакна
  • Неодамнешно

Гонсида Машка Мода Кадифени Светки Блејзер Цветен Дезен Партиски Матурски Костум Јакна

DEN 1055.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер поставата Затворање на копчето. Само Суво Чисто. ●Стил на дизајн● : сите сјајни светки се зашиени во цветна шема на ткаенината со извонредна технологија за шиење, без разлика дали танцувате или правите други активности, тие нема да пукнат или да паднат.Уникатната шема е совршено усогласена со Јакната од Костум за да ве натера да се истакнете во секоја пригода. ①Соодветни прилики : јакната од моден Костум со светки е совршена за Вечера, Забава, Клуб, Настап, Банкет, Церемонија на Дипломирање,Свадба, Матурски, Фестивали. ● Пакетот вклучува : 1* јакна Со костум со светки, ве молиме погледнете ги информациите за големината на левата страна на сликата на производот.Референца за големина : SJX 38 R, MQ 40 R, LJ 42 R, XL Z 44 R, XXL_ 46 R, 3 XL_ 48 R. € Долг опис q : ако производот има некаков проблем со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно поскоро.