Хаорен Плетен Појас За Мажи-Машки Појас Кожа 1 1/8 За Секојдневни Фармерки-Секогаш На Вашето Удобно Место
  • Неодамнешно

Хаорен Плетен Појас За Мажи-Машки Појас Кожа 1 1/8 За Секојдневни Фармерки-Секогаш На Вашето Удобно Место

DEN 399.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Плетен Плетен Појас Од Кожа, Унисекс За Мажи или Жени Затворање на бравата. Сува Крпа Чиста. СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ УДОБЕН Рачно Изработен кожен ремен со плетенка овозможи заклучување на бравата во која било дупка во ременот. Ткаениот појас ХАОРЕН ви обезбедува најприлагодлива опција за вклопување. Над 100 Дупки се наоѓаат на секои 1/4 инчи, што ви овозможува да го пронајдете вашето совршено вклопување цел ден наоколу. ЛЕСНА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА - нашиот оригинален кафеав појас може лесно да се спои со вашите секојдневни, фармерки и деловни панталони за облекување. 1 1/8" ширина е подобар дизајн и за мажи и за жени. СЕКОГАШ ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК - доживејте премија со кожен плетен појас од повисока класа хаорен. - Прилагодлива Големина, Елегантен Пакет, Класично И Лесно Совпаѓање. Остави голем впечаток!. МАКСИМАЛНА ИЗДРЖЛИВОСТ-ременот за Ремен е изработен од материјал сличен на кожа и ви обезбедува мек и удобен допир.