Реј-Бан Човек Очила За Сонце Златна Рамка, Сини Градиент Леќи, 50ММ
  • Неодамнешно

Реј-Бан Човек Очила За Сонце Златна Рамка, Сини Градиент Леќи, 50ММ

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Увезени Не-Поларизирани. Ув Заштита слој слој. Ширина на објективот : 53 милиметри. Висина на објективот : 49,5 милиметри. Мост : 21 милиметри. Рака : 145 милиметри. КЛАСИЧНИ ТРКАЛЕЗНИ РАМНИ ОЧИЛА за СОНЦЕ : Овие Тркалезни Метални Очила за сонце со Забрана за Зраци имаат модерни рамни леќи кои седат на врвот на издржлива метална рамка. Направени од висококвалитетно стакло, леќите За Забрана на Зраци се подготвени на рецепт. 100% УВ ЗАШТИТА : легендарните кристални стаклени леќи со Зраци произведуваат високо ниво на јасност, удобност и заштита. Со поголем контраст во услови на слаба осветленост, леќите За Забрана на Зраци ви даваат моќ да гледате појасно. ПОВЕЌЕ БОИ НА РАМКИ и ЛЕЌИ : Овие очила за сонце Со Забрана на зраци и за мажи и за жени се дизајнирани во повеќе бои на рамки-вклучувајќи златна и црна-и бои на леќи и третмани, вклучувајќи градиент и огледало на блиц. ОПЦИИ СО ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ : Изберете од различни опции за големина, вклучувајќи 47мм, 50мм и 53мм. ВКЛУЧЕНА Е КРПА ЗА КУЌИШТЕ И ЛЕЌИ : СЕКОЈ пар очила за сонце со Забрана за зраци доаѓаат со футрола и крпа за леќи за да ги исчистат и заштитат од гребнатини и оштетувања.