Н / А 5 Пара/Многу Волнени Чорапи Мажи Топла Зима Кашмир Дише Секојдневен Машки Татко Сопруг Роденденски Подарок
  • Неодамнешно

Н / А 5 Пара/Многу Волнени Чорапи Мажи Топла Зима Кашмир Дише Секојдневен Машки Татко Сопруг Роденденски Подарок

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Волна Земја Како Што Е Означено. Овие машки волнени чорапи се направени од волна и се погодни за мажи. Ткаенината со мека јамка во чорапите ги одржува вашите стапала топли и удобни. Тие исто така дишат и се удобни, така што ќе можете да уживате во нив секој ден!. 5 пара топли чорапи : постојат 5 пара топли чорапи во различни бои за да ги задоволат вашите различни потреби. Повод : Одмор, семејство, работа, училиште, запознавање, забава, планинарење, пешачење, скијање. Погоден за внатрешни и надворешни активности. Можете да ги изберете Како Божиќни подароци, роденденски подароци, подароци За Ноќта на Вештерките за вашиот татко, сопруг или момче. Овие машки волнени чорапи се направени од волна и се погодни за мажи.Ткаенината со мека јамка во чорапите ги одржува вашите стапала топли и удобни. Тие исто така дишат и се удобни, така што ќе можете да уживате во нив секој ден!5 пара топли чорапи : постојат 5 пара топли чорапи во различни бои за да ги задоволат вашите различни потреби.Повод : Одмор, семејство, работа, училиште, запознавање, забава, планинарење, пешачење, скијање. Погоден за внатрешни и надворешни активности.Можете да ги изберете Како Божиќни подароци, роденденски подароци, подароци За Ноќта на Вештерките за вашиот татко, сопруг или момче.