Колумбија Машки Кофа Панталони
  • Неодамнешно

Колумбија Машки Кофа Панталони

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Увезени Затворање на копчето. Машинско Перење. ОМНИ-ШТИТ : Оди напред, обиди се да се извалкаш. Омни-Штитот ви помага да останете чисти и суви со тоа што ќе се спротивставите на апсорпцијата на течности. За разлика од повеќето ткаенини што апсорбираат влага, Омни-Штитот ја одбива влагата и брзо се суши—избегнувајќи дамки и ве одржува чисти. ОМНИ-СЕНКА : Бидете безбедни и заштитени. Омни-Сенка ги блокира U и УВБ зраците за да помогне во спречување на изгореници од сонце и долгорочно оштетување на кожата. Тесната ткаена конструкција со предива што апсорбираат УВ го блокира целиот спектар на штетни сончеви зраци. НАПРАВЕНИ ЗА ЛОВ : Опремени СО ЗАШТИТА од сонце UPF 50, плус дамки и отпорни на вода, овие работни панталони имаат најлонска мешавина која нуди навестување за давање и целодневна удобност. ПРАКТИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Дизајнирани Од издржлива најлонска мешавина во стилот на платно, помошна јамка, артикулирани колена и џебови затворени, овие панталони се изградени за перформанси на отворено. ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ : вниманието на колумбија кон деталите е она што ја издвојува нашата облека од другите. Ние користиме само најквалитетни материјали, стручна изработка и издржливи шевови. Ова се долготрајни панталони во кои ќе уживате во наредните сезони. Отворено-подготвени и ловец-пријателски панталони изградени за перформанси и заштита.

 Направено со издржлива мешавина од најлон-платно, помошна јамка, артикулирани колена и џебови затворени-овие панталони се изградени за перформанси на отворено.