Солен спорт на екипажот
  • Неодамнешно

Солен спорт на екипажот

DEN 326.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Направени во САД или увезени. Затворање на капачето. Направено од 100% органски памук. Капакот на панелот Alpha Tech 5 е капа со пет панели што има вклопување со низок профил и малку претходно искривен визир.