Машка џемпер за машки џемпери тенок фит худи закрпена џемпер со качулка
  • Неодамнешно

Машка џемпер за машки џемпери тенок фит худи закрпена џемпер со качулка

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Повлечете го затворањето. Големина на САД : S-2 XL. Тенок дизајн дизајн. Значи, ако сте помеѓу големини, нарачајте големина. Лесен за грижа : Машината што се пее. Стил : Стилска качулка повеќе како комбо -кошула и џемпер. Дизајн : Окото за фаќање на текстурата „V“ со најразлични бои изгледа толку елегантна, подготвена и без напор. Ткаенина : Материјалот е плетен од меки предива, топло, но не премногу густ. Повод : Совршен за положување. Може да се облече нагоре или надолу со кошула под него. Повеќе џемпер од џемпер ова е стилска качулка, која се издвојува од другите. Нејзината најзначајна карактеристика е текстурата на моделот V, која навистина ја става оваа худи во различна категорија од сите други. Моделот е 5 ft 97 in, 196 IBS облечен во големина L. Надградете ја вашата омилена качулка со оваа опција за џемпер со качулка за опуштени денови.