Megub Mens Tranksuit 2 парчиња обична облека пот jogger костум поставува големи високи мажи спортска облека
  • Неодамнешно

Megub Mens Tranksuit 2 парчиња обична облека пот jogger костум поставува големи високи мажи спортска облека

DEN 537.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Затворање на патент. Мек допир, мазен, удобен, лесен, лесен дозвола. Јакна - јака за стоење, целосно затворање на поштенски патенти со два џебови за заварување на патент. Панталоните- прилагодливи влечење на половината, рачните џебови, затворањето на дното на патентите на нозете. Стилски и обични машки 2 парчиња сет за костум за пот, се вклопува за активна облека/надворешна облека/спортска облека/дневна облека за носење. Трага за мажите и младото момче/основните костуми за пот/спортски костуми/костуми за џогирање сетови/класична странична лента јакна и џемпери две парчиња/спортска облека со активна облека. Безбеден силен мобилен телефон и клуч. квалитетна изработка. држејќи мали работи.