Адидас машки Немезиз 17,3 fg j
  • Неодамнешно

Адидас машки Немезиз 17,3 fg j

DEN 719.52

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Човекот направен Човекот го направи ѓон. Одговор на допир и оптимална контрола на топката надвор од кутијата со мека мрежа за агилност. Безбедна стабилност на заклучување и глужд со двојна јака за заклучување. Мека агилност мрежа горниот дел направен за одговорен допир на топката. Конфигурацијата за агилност обетка е дизајнирана за цврсто тло. Човекот направен. Човекот го направи ѓон. Одговор на допир и оптимална контрола на топката надвор од кутијата со мека мрежа за агилност. Безбедна стабилност на заклучување и глужд со двојна јака за заклучување. Мека агилност мрежа горниот дел направен за одговорен допир на топката. Конфигурацијата за агилност обетка е дизајнирана за цврсто тло. Пркоси на противниците. Ослободете ја агилноста што ги остава рамни и широки очи. Непредвидливо и непослушно, Немисис го солзи полето. Мекиот допир ви овозможува да ја контролирате топката и да доминирате на полето во фудбалските споеви на овие јуниори со флексибилна мрежа за агилност.