Пантерска екипа на атлетика на Адидас
  • Неодамнешно

Пантерска екипа на атлетика на Адидас

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Затворање на патент 65% рециклиран полиестер 35% памук. Две странични џебови. Отворени отвори за нозе. Дизајн на вклопување. Затворање на патент. 65% рециклиран полиестер 35% памук. Две странични џебови. Отворени отвори за нозе. Дизајн на вклопување. Овие машки пантолони ве одведуваат во игра и се враќаат со рационализиран стил. Плетаните панталони имаат патенти за глуждот за лесно вклучување и исклучени, и предни џебови со чиста завршница.