Симитрос на енергијата на Reebok Floatride Energy
  • Неодамнешно

Симитрос на енергијата на Reebok Floatride Energy

DEN 651.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Синтетичко-и-мрежа Дишено инженерско мрежно горе за поддршка. Наменето за : трчање. Меко, дише чувство. 3Д-обликуван бројач на потпетици за заклучена вклопување, јаглеродна гумена надворешна плоча за насочена влечење и издржливост. Енергетската пена Floatride обезбедува лесна, одговорна амортизација. Синтетичко-и-мрежа. Дишено инженерско мрежно горе за поддршка. Наменето за : трчање. Меко, дише чувство. 3Д-обликуван бројач на потпетици за заклучена вклопување, јаглеродна гумена надворешна плоча за насочена влечење и издржливост. Енергетската пена Floatride обезбедува лесна, одговорна амортизација. Без разлика дали ја обиколувате патеката или ткаете низ патници на градските тротоари, овие машки чевли за трчање се дизајнирани да го сторат сето тоа. Горниот дел од решетката за дишење ги одржува нозете ладни, а лесните перничиња од средната должина на секој чекор од вашите долги патеки, интервали и сè што е помеѓу.