ПГА ТУРНЕЈА Машки Стандард Stableford Flatbill Капа
  • Неодамнешно

ПГА ТУРНЕЈА Машки Стандард Stableford Flatbill Капа

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

65% Полиестер, 35% Памук Затворање на повлекување. Машинско Перење. Изработката на твил е лесна за свежина и удобност. Произведено Во Кина. ПГА ТУРНЕЈАТА е синоним за високи перформанси и посветеност на извонредност - квалитети кои се инкорпорирани во про стајлингот на облеката pga tour®. Линијата нуди супериорен квалитет, перформанси и удобност за мажи и жени, голфери и не-голфери. ПГА ТУРНЕЈА облека врши како шампион, додека останува лидер во модните иновации.