3-Пакет Круг Вратот Редовно Се Вклопуваат Краток Ракав Маици
  • Неодамнешно

3-Пакет Круг Вратот Редовно Се Вклопуваат Краток Ракав Маици

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 3-Пакување основни маици со кратки ракави. Три Маици Со Тркалезен Врат во џерси памук. Секоја Маица Е Редовно вклопување со иконско лого на ШЕФОТ во горниот лев граден кош.