Адидас Оригиналс Машки адиколор класици Адибрик панталони панталони
  • Неодамнешно

Адидас Оригиналс Машки адиколор класици Адибрик панталони панталони

DEN 711.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Затворање на влечење. Машки адиколорски панталони кои комбинираат стил и удобност. Редовно вклопување : Не е тесно и не е лабаво, совршено вклопување помеѓу. Поштенски џебови : Страничните џебови за поштенски патенти држат мали најважни работи. Странични прилепувања : Snaps овозможуваат лесно и исклучување преку обувки. Пластика на океанот Парли : Оваа облека е направена со предиво што содржи 50% пластика на океанот Парли - преименуван пластичен отпад, пресретнат на оддалечени острови, плажи, крајбрежни заедници и крајбрежје, спречувајќи го да го загадува нашиот океан. Овие машки панталони Адидас носат класичен дизајн во модерната ера. Иконската силуета е направена за секојдневно, секојдневно носење. Модерна, но без целата врева. Снимките по страните и поштенските џебови додаваат на утилитарната вибрација.