Менс Карго Шорцеви, Премиум Твил Обични Шорцеви Класичен Лабава Вклопуваат Се Водат Повеќе Џебови
  • Неодамнешно

Менс Карго Шорцеви, Премиум Твил Обични Шорцеви Класичен Лабава Вклопуваат Се Водат Повеќе Џебови

DEN 201.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Затворање на врвка Удобен квалитет на ткаенината : 95% полиестер + 5% еластан. Лесна, силна растеглива ткаенина за максимална слобода на движење и издржливост. Брзо сушење : материјалот ја отстранува потта и се суши многу брзо. Странични џебови : длабоки цврсти странични џебови за да спречите паѓање на содржината. Еластичен еластичен појас Сокриен со половината со интегрирана врвка за влечење. Дозволете 5-8 см истегнување, релаксација и удобност. Фитнес од суштинско значење : тренинг, трчање, џогирање, возење велосипед, пешачење, планинарење, кошарка, одбојка или секојдневно секојдневно носење. Опис : овие машки шорцеви се изработени од висококвалитетни материјали, доволно издржливи за вашето секојдневно Носење Стилски ве прават попривлечни Совршен Натпревар со вашата омилена Маица итн Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето на овие панталони ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби.