Знаме &засилувач; Химна MadeFlex Печатени Поло Маици За Мажи, Краток Ракав Перформанси Маици За Голф, Повик, Влага Фитил
  • Неодамнешно

Знаме &засилувач; Химна MadeFlex Печатени Поло Маици За Мажи, Краток Ракав Перформанси Маици За Голф, Повик, Влага Фитил

DEN 952.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Затворање на копчето. Машинско Перење. ОСТАНЕТЕ ЛАДНИ и ЗАШТИТЕНИ од СОНЦЕТО – знамето 29,25" должина, совршено за напикање или одврзување. ТЕХНОЛОГИИ ЗА ИЗВЕДБА НА MADEFLEX-Доживејте ја крајната изведба со madeflex технологии во овие машки печатени поло маици. Совршен додаток на вашата активна гардероба.