КУРАНС Кошули За Пливање Со Долги Ракави За Мажи Брзо Сушење Мажи Осипна Гарда Атлетска Маичка Кошула Костими ЗА Капење UPF 50+
  • Неодамнешно

КУРАНС Кошули За Пливање Со Долги Ракави За Мажи Брзо Сушење Мажи Осипна Гарда Атлетска Маичка Кошула Костими ЗА Капење UPF 50+

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Повлечете го затворањето. 88% Полиестер, 12% Спандекс; Заштита Од Сонце. Ув & UPF 50+ Заштита : ув Блок технологијата На Изгореници штити од штетни УВ зраци и е тестирана за да се исполнат 50+ UPF заштита. Мажи За Нуркање СО БРЗО СУШЕЊЕ : апсорпција На Ниска влага за брза удобност веднаш надвор од водата. Мала Тежина Кошула За Сонце Со Долги Ракави : Дишечка И Мека ткаенина Издржлива Сина Кошула : Долготрајната мека и издржлива ткаенина го прави овој осип последен пливање после пливање без губење на формата или квалитетот. Лабава Кошула За Плажа За Мажи : полабав осип (за поцврсто вклопување, купете една големина помала од вашата нормална големина). Имаме сопствена фабрика за облека. Така, можеме да ви понудиме конкурентна цена и најдобра контрола на квалитетот. Имаме свој професионален сервисен тим. Новиот дизајн ќе биде објавен овде што е можно поскоро. QRANSS е формирана од страна на група на млади луѓе и зрели дизајн тим, кои се заинтересирани за нови и посебни идеи и имаат уникатен увид во модата. Посветени сме да донесеме убави и удобни производи за да ги направиме нашите клиенти пошармантни и посигурни. Брзо сушење, дише, 88% Полиестер/12% Спандекс.