Адидас Оригинали Машко Метално Лого 2 Опуштено Вклопување Капаче За Ремен
  • Неодамнешно

Адидас Оригинали Машко Метално Лого 2 Опуштено Вклопување Капаче За Ремен

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

98% Полиестер, 2% Спандекс Затворање на повлекување. Миење Раце Само. 6 - панел опуштена силуета. Издигнато везено лого на трифолија. 100% памучна лента. Везено брендирање на трифолија во задниот дел. Среден раб пред кривина. Затворање на ременот. Ова опуштено капаче со прилагодлив ремен комбинира брз изглед со деталите за наследството. направен е со богата мешавина од волна и има класична конструкција со шест панели со закривен раб. предниот дел може да се пофали со премиум метално лого на трифолија.