Ванс Милфорд Менс Бејни Греј
  • Неодамнешно

Ванс Милфорд Менс Бејни Греј

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% акрилик Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Cuff Beanie 100% акрилна ОСФА. Ванс Мероу-лепенка. Не пеглајте ако украсената рака измијте ладно, одделно. Користете белило што не е хлор, доколку е потребно, лежете рамно за да се исуши.