чевли за трчање RBN на Adidas Men Lite Racer RBN
  • Неодамнешно

чевли за трчање RBN на Adidas Men Lite Racer RBN

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% други влакна Шахот мери приближно 0-6 "од Арх. Пета мери приближно 0-3". Платформата мери приближно 0-3 инчи. Мерки за отворање на подигање приближно 10 "наоколу. Мажите што трчаат инспирирани од чевли за да ве држат светлина на нозете. Редовно вклопување. Плејот на горниот дел е дише. За секојдневно носење. Тие се дизајнирани со елегантен дво-тон горниот дел што ги гушка нозете во меко плетено. Плишаната перничена средна и мека соклинер носат утеха на секој чекор.