Најк машки воздух Макс Зора бела/кралска/црна боја
  • Неодамнешно

Најк машки воздух Макс Зора бела/кралска/црна боја

DEN 1359.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гума ѓон Во светот на „Ер Макс“, тоа е нов ден со Најк Ер Макс Зора. Класичните атмосфери со меки детали за велур збогатуваат футуристички изглед направен за најмалку 20% од нејзината тежина во рециклиран материјал. Едноставно, разноврсно и перничето со воздух : Со овој чевли денот започнува на десното стапало.