Касио Г-Шок Машки Воен Га-110 Часовник, Црно/Злато, Една Големина
  • Неодамнешно

Касио Г-Шок Машки Воен Га-110 Часовник, Црно/Злато, Една Големина

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Произведено во САД Или Увезено Отпорен На Удари, Отпорен На Магнет, Отпорен На Вода Од 200 Метри. Автоматско ПРЕДВОДЕНО Светло со Последователен Сјај, Светско време, 4 Дневни Аларми И 1 Аларм за Одложување, Часовен Временски Сигнал. 1/1000 Втора Стоперка, Тајмер За Одбројување, Целосен Авто-Календар (претходно програмиран до 2099 година). 12/24 Час Формати, Точност : +/-30 секунди месечно, Батерија : ЦР1220. траење на батеријата : 2 години, Модул 5146 : Големина на куќиште/вкупна тежина : 55,0 х 51,2 х 16,9 мм / 70гр. Отпорен На Удари, Отпорен На Магнет, Отпорен На Вода Од 200 Метаравтоматски ЛЕД Светло СО Последователен Сјај, Светско Време, 4 Дневни Аларми И 1 Аларм За Одложување, Часовен Временски Сигнал1/1000 Втора Стоперка, Тајмер За Одбројување, Целосен Авто-Календар (однапред програмиран до 2099 Година)12/24 часовни формати , точност : +/-30 секунди месечно , батерија : цр1220прибл.