Минетонка Машка Двојна Долна Руно Влечка
  • Неодамнешно

Минетонка Машка Двојна Долна Руно Влечка

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овча кожа Произведено во САД Или Увезено. Велур единствен. БЕЗВРЕМЕНСКИ СТИЛ : Минетонка може да се пофали со богато наследство кое вклучува традиција на внимателна изработка од 1946 година, доставувајќи обувки со одличен квалитет користејќи ги само најдобрите материјали за да обезбеди удобност, издржливост и безвременски стил со секој чекор. УДОБНО ВКЛОПУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ : машките папучи мокасин обложени со руно се направени за да се протегаат до контурите на вашите стапала и да носат шема со текот на времето, осигурувајќи дека секој пар влечки од овча кожа цврсто се вклопуваат и стануваат поудобни додека ги носите. ПРАКТИЧНО ДИМЕНЗИОНИРАЊЕ : Секој пар влечки обложени со руно работат точно на големината; погледнете ја иконата за пригодна Големина за да обезбедите правилна големина пред да купите; ако вашите стапала се со различни големини, погрижете се да ја измерите поголемата за најдобро вклопување. ЛЕСНИ и ФЛЕКСИБИЛНИ ОБУВКИ : Конструирани со два слоја вистински велур, овој мокасин обложен со руно за мажи обезбедува лесни и флексибилни обувки додека ги одржува нозете топли во студените денови; овие се направени издржливи и изработени со карактеристичен изглед.