Колумбија NCAA MENS CLG SANTA ANA ™ ANORAK
  • Неодамнешно

Колумбија NCAA MENS CLG SANTA ANA ™ ANORAK

DEN 469.12

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% најлон Отпорен на вода/ветер. Зиперски џебови со рака. Еластични манжетни. Цртеж на полите. Пакувајте во џеб за рака. Погледнете и почувствувајте добро без оглед на времето со нашата најнова облека и опрема изградени за да ве одржат удобни и заштитени во текот на целата сезона.