Gurunvani контраст во боја на контраст, пулвер, дуксери за манжетни магии
  • Неодамнешно

Gurunvani контраст во боја на контраст, пулвер, дуксери за манжетни магии

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Памук, полиестер. Повлечете го затворањето. 25% памук, 75% полиестер, лесен и топол. Вметнување на качулка со предниот џеб од кенгур. Повлечете го затворањето. Нега на миење : Машинско миење ладно со слични бои, суво суво на ниско ниво ако е потребно или лежејте рамно за да се исуши, користете благ детергент, веднаш суво, белило. Ве молиме, изберете една или две големини Поголема, преголемата џемпер е секогаш трендовски и модерен. Ве молиме, проверете ја табелата со големина пред купувањето. Пулвер Худи доаѓа во контрастни бои и лесен за носење стил на вклопување. Армијата зелена, жолта, сива, бела и повеќе. Ако претпочитате тенок стил на вклопување, ве молиме изберете една помала големина отколку што обично носите. Високо еластична ткаенина погодна за сите видови на луѓе, без ограничување на големината, удобно за носење, слободно за движење.