Bmisegm мажи одговара на машка руно пуловер за влечење во боја на качулка со џебна кошула со џебни кошули со две парчиња сет на две парчиња
  • Неодамнешно

Bmisegm мажи одговара на машка руно пуловер за влечење во боја на качулка со џебна кошула со џебни кошули со две парчиња сет на две парчиња

DEN 923.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% ткаенина од руно Шорцеви поставени XL. Затворање на средновековни ленени костуми. Високи половини од каки шорцеви. [Материјал] Овој сет на џемпери е изработен од материјал, густ и издржлив, ветерник, удобен и разноврсен, особено во ладно време. [Карактеристики] Овој сет на џули од волна е удобна, топла и стилска мултифункционална облека, идеална за пролет и зима. Машката Hoowear е дизајниран во боја, шармантен и стилски. Со аспиратор за влечење прилагодена за пријатни брави во топли, два удобни предни џебови, не можете да тргнете наопаку. [Големина] Ве молиме, погледнете ја табелата со големина на сликата пред да ја поставите вашата. Стилска и обична силуета што го прави вашиот врат да изгледа долго. Погодна за сите типови спортови, оваа маица може да се носи директно на или со јакна, и лесно може да се носи со панталони, како што се фармерки, шорцеви, итн. Одлични музички фестивали, Божиќ, секојдневно, секојдневно, забави, виси Со пријателите, датира, Ноќта на вештерките, патувањето, плажата, ривските костуми. Летни подароци за тато, дедо, брат, матурски тужби за мажи тенок вклопување мажи pinstripe јакна мажи смоки од костуми панталони костуми сет јакна и панталони.