Колумбија машки аспект 75 чевли за пешачење
  • Неодамнешно

Колумбија машки аспект 75 чевли за пешачење

DEN 1528.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Увезени Adation Trax Outsole обезбедува исклучителна влечење во влажни и суви услови. Посебна влечење со височина од 5мм висини, ортолит Еко -влошка е компромитирана од 17% од вкупната содржина на еко што дава засилена дишење и лесен долгорочно амортизирање. Tech Lite Plush е нашето Pinnacle Max Cushioning искуство со дизајн на потпис. Овозможува најлесна транзиција и поголема издржливост од која било пена што некогаш сме ја создале. Клип за потпетици TPU за додадена стабилност. Издржлива мрежа без шиење преклопувања и поддршка од средниот ред на TPU за дополнителна заштита. Надворешна водоотпорна, дише конструкција. Navic Fit System испорачува природно заклучување на средниот ред. Adation Trax Outsole обезбедува исклучителна влечење во влажни и суви услови. Посебна влечење со височина од 5мм висини, ортолит Еко -влошка е компромитирана од 17% од вкупната содржина на еко што дава засилена дишење и лесен долгорочно амортизирање. Tech Lite Plush е нашето Pinnacle Max Cushioning искуство со дизајн на потпис. Овозможува најлесна транзиција и поголема издржливост од која било пена што некогаш сме ја создале. Клип за потпетици TPU за додадена стабилност. Издржлива мрежа без шиење преклопувања и поддршка од средниот ред на TPU за дополнителна заштита.