Фудбалски клуб во Ливерпул Официјален подарок Менс ретро варсити бејзбол јакна
  • Неодамнешно

Фудбалски клуб во Ливерпул Официјален подарок Менс ретро варсити бејзбол јакна

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

65% полиестер; 35% памук Само миење на рацете. Официјална LFC ретро бејзбол јакна во црн медиум 45; Големи 46; XL 48; Xxl 53; 3 XL 56. Врвен квалитет, четкана јакна од руно; 65% полиестер 35% памук. Официјална LFC ретро бејзбол јакна во црн медиум 45; Големи 46; XL 48; Xxl 53; 3xl 56 врвен квалитет, четкана јакна од грб; 65% полиестер 35% памук многу повеќе идеи за подароци за него @ footballshoponline.