Менс пролет и летно место за слободно време, удобно дишење пот, апсорбирајќи кратки шорцеви со кратки ракави, две парчиња
  • Неодамнешно

Менс пролет и летно место за слободно време, удобно дишење пот, апсорбирајќи кратки шорцеви со кратки ракави, две парчиња

DEN 273.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер 【Совпаѓање】 Удобно, тенок вклопување, секојдневно носење, многу големо истегнување, удобно за носење, двојно шиење на дното на игла, потрајно, задолжително за. 【Големина】 Ве молиме, погледнете ја табелата со големина на сликата пред да поставите. 【Материјал】 Изработено е од високо квалитетни материјали, доволно издржливо за вашето дневно носење. 【Карактеристики】 Модниот дизајн ве прави попривлечни. Mens Spring и лето за слободно време Спорт удобно дишење на пот, со кратки ракави со кратки ракави со кратки ракави со две парчиња костуми Опис : Сезона : Sumper Summerder : Menoccasion : Daily and Party Style : Mase and Caslematery : Polyester, Spandexpattern Тип на печатење : Краткофит : Кратокфит : Кратокфит : Одговара за сизон. 1 парчиња кратки +1 парчиња шорцеви.