Маица за изведба на Атлетски мажи Расел
  • Неодамнешно

Маица за изведба на Атлетски мажи Расел

DEN 513.12

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Нема затворање на затворање. Технологијата за влага за влага на Dri-Power, ве одржува ладно и суво. Заштитата на мирис помага да се задржи ткаенината свежа. UPF 30+ обезбедува заштита од штетни УВ зраци. Изведба, функција и удобност на сите предмети потребни за да ги однесете вашите вежби на следното ниво. Маицата за атлетски перформанси на Расел е направена со технологија за влага за влага DRI-моќ, заштита на мирис за да се задржи ткаенината свежа и рејтингот на UPF од 30+ штити од штетни УВ зраци. Оваа лесна маичка е совршена за целодневно носење и стои до најригорозни активности.