Зајз мажи луксузна џакард африканска облека Дашики крпеница блуза и панталони Анкара племенски облеки Траки 2 парчиња сет
  • Неодамнешно

Зајз мажи луксузна џакард африканска облека Дашики крпеница блуза и панталони Анкара племенски облеки Траки 2 парчиња сет

DEN 1944.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Земја како етикетирана. Совети - Ве молиме, видете ја нашата табела со големина од делот за слики на производи. Ве молиме, проверете ги деталите за големината пред да ги купите. Ако сакате редовно вклопување, ве молиме изберете големина поголема од вообичаеното носење. Најдобар материјал и квалитет - Африканската восочна ткаенина е малку истегната, помека по миењето. Памучна ткаенина, богата боја и сјајна, што ги направи сите изгледи многу чувство на резолуција. Дизајн - сет на африкански 2 парчиња и панталони, копче за крпеница на вратот, долги ракави, тенок вклоп, дизајн на ткаенини од џакард, традиционална африканска племенска етничка облека, луксузен ретро моден стил. Прилики - овој комплет за костуми е погоден за повеќе наврати, како што се свадби, деловни состаноци, датира, модни ревии, забави, Божиќ, фестивал, роденден, матурска, големи празници или само дневна употреба. Миење - машина или миење на рака, подобро е да се закачите наместо да се преклопуваат. Не белиш, суво чисто или суво суво, ниско железо доколку е потребно. Земја како етикетирана. Совети - Ве молиме, видете ја нашата табела со големина од делот за слики на производи. Ве молиме, проверете ги деталите за големината пред да ги купите. Ако сакате редовно вклопување, ве молиме изберете големина поголема од вообичаеното носење. Најдобар материјал и квалитет - Африканската восочна ткаенина е малку истегната, помека по миењето. Памучна ткаенина, богата боја и сјајна, што ги направи сите изгледи многу чувство на резолуција. Дизајн - сет на африкански 2 парчиња и панталони, копче за крпеница на вратот, долги ракави, тенок вклоп, дизајн на ткаенини од џакард, традиционална африканска племенска етничка облека, луксузен ретро моден стил. Прилики - овој комплет за костуми е погоден за повеќе наврати, како што се свадби, деловни состаноци, датира, модни ревии, забави, Божиќ, фестивал, роденден, матурска, големи празници или само дневна употреба. Миење - машина или миење на рака, подобро е да се закачите наместо да се преклопуваат. Не белиш, суво чисто или суво суво, ниско железо доколку е потребно.