Meanguet Mens Black Onyx Rings Не'рѓосувачки челик плоштад агаетски потписи прстени за мажи, розов палецот прстен бенд за тато татко накит подарок за него, Анилос де Хомбре, машк?
  • Неодамнешно

Meanguet Mens Black Onyx Rings Не'рѓосувачки челик плоштад агаетски потписи прстени за мажи, розов палецот прстен бенд за тато татко

DEN 223.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мажите Црн оникс прстен : Отпорен на гребење и избледени, убав прстен за мажи за секојдневно носење Боја : Полирано сребро/ позлатено/ црно/. Gemемстон : Агат, материјал : прстен од не'рѓосувачки челик. Материјал : Не'рѓосувачки челик, многу отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување, за што е потребно минимално одржување. Бесплатно и без никел, и хипоалергичен, безбеден за чувствителна кожа. Повод : Совршени подароци за Денот на вinesубените, роденденот, Денот на таткото, Божиќ, свадба, ангажман, ветување, бизнис или ден на годишнината за мажи, тато, младоженци, младоженец, сопрузи, пријатели, семејство, итн. Погоден за секоја пригода. (Анилос де Хомбре). Овој машки прстен ќе дојде со кадифена торба или кутија за прстен. Подготвени за подароци. Мажите Црн оникс прстен : Отпорен на гребење и избледени, убав прстен за мажи за секојдневно носење. Боја : Полирано сребро/ позлатено/ црно/. Gemемстон : Агат, материјал : прстен од не'рѓосувачки челик. Материјал : Не'рѓосувачки челик, многу отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување, за што е потребно минимално одржување. Бесплатно и без никел, и хипоалергичен, безбеден за чувствителна кожа. Повод : Совршени подароци за Денот на вinesубените, роденденот, Денот на таткото, Божиќ, свадба, ангажман, ветување, бизнис или ден на годишнината за мажи, тато, младоженци, младоженец, сопрузи, пријатели, семејство, итн.