Мажи 3Д модни животински елени каузални 3Д печатени дуксери лов на патент за патент со долги ракави
  • Неодамнешно

Мажи 3Д модни животински елени каузални 3Д печатени дуксери лов на патент за патент со долги ракави

DEN 479.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Затворање на влечење. Меки ткаенини : 3Д печатени романи и џемпери се изработени од памук, полиестер и спандекс. Тие нема да избледат, пукаат или излукаат. Мекиот материјал ја прави вашата кожа да се чувствува поудобно. Карактеристики : џемпери имаат еластична лента за половината со затворање на влечење, странични џебови. Совршено одговара со вашите други обични облеки, чевли, додатоци, можете секојдневно да носите, да носат училишта, носењето патувања или спортската облека. Повод : Печатени џогери што одговараат на худи и џемпери за секојдневен живот, роденденски подарок, забава за Ноќта на вештерките, обична, спорт, патување на отворено, патување, секојдневно носење или само релаксирање итн. Светли бои, 3Д принт, погоден за есен, зима, пролетни одмори, Дневни задачи, клубови, активности на отворено, други места. Миење и грижа : миење на рацете со неутрален детергент, измијте со слична боја на облека, измијте во ладна вода.