Ford Mustang Pony Racing Stripe 5,0 мускулар Шелби Шелби долги ракави маица предна печатење
  • Неодамнешно

Ford Mustang Pony Racing Stripe 5,0 мускулар Шелби Шелби долги ракави маица предна печатење

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Повлечете го затворањето. Дизајн назад и предниот дел. Премиум памук со висок квалитет на облека. Машинско миење ладно. Среќно возење овластено и задоволството гарантирано гордо отпечатено во САД. Одлична идеја за подароци за ентузијасти во Мустанг. Ова е задниот и предниот Форд Мустанг со долг ракав со долг ракав со дизајн на задниот дел и левата лента за градите што тече надолу од предниот дел на дизајнот. Ова е автентичен и официјално лиценциран дизајн! Историјата на компанијата „Форд мотор“ произведе лојално следење на сопственици, навивачи и ентузијасти на автомобили. Историјата на Motorsports трае длабоко со екипите на Ford Racing гордо го носат овој официјално лиценциран производ на компанијата „Форд мотор“.