ЕТАНОЛ Машка Работа Секојдневен Комфор Вклопување Технологија Истегнување Тенки Перформанси Фустан Панталони Отпорни На Брчки
  • Неодамнешно

ЕТАНОЛ Машка Работа Секојдневен Комфор Вклопување Технологија Истегнување Тенки Перформанси Фустан Панталони Отпорни На Брчки

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПРЕМИУМ УЛТРА РАСТЕГЛИВА ТКАЕНИНА : 75% ВИСКОЗА; 20% НАЈЛОН; 5% Спандекс Ткаенина помешана со спандекс за истегнување и удобност Затворање на патент. Машинско Перење. Направено од издржлива ткаенина отпорна на брчки за долготрајно абење и минимално пеглање. Исечете во класично, модерно вклопување за ласкање на секој тип на тело и обезбедете удобност цел ден. Карактеристики засилени шевови и армиран појас за дополнителна сила и долговечност. Достапен во низа неутрални бои за да одговара на секој стил и доволно разноврсен и за секојдневни и за свечени прилики. Машина за перење за лесно одржување и нега.