Мерел Машки Алверстоун Средината Пешачење Подигање
  • Неодамнешно

Мерел Машки Алверстоун Средината Пешачење Подигање

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Кожа Вратило мери приближно Глуждот од лак. Петицата мери приближно 1". Отворање на подигање мерки околу 4 околу. Водоотпорната мембрана ја запечатува водата и дозволува влагата да излезе од велур кожа и решетка горно Традиционално затворање на чипка. Јазикот на мевот го одржува Заштитното капаче На прстите Што Дише мрежеста обвивка. КИНЕТИЧКА ОСНОВА за Вклопување отстранлива контурна влошка за флексибилна потпора Обликувано најлонско лачно стебло Мерел Воздушно Перниче Во петицата апсорбира шок и додава стабилност. Лесен среден ѓон ОД ПЕНА ЕВА За стабилност и удобност Мерел леплив гумен надворешен ѓон го подесува секој надворешен ѓон со издржлива влечна сила што се фаќа кога и каде ви треба. Оваа велур чизма за пешачење е изградена за да обезбеди целодневна удобност и целосна заштита на нозете за деновите поминати на патеката.