Клик Унисекс Возрасни Стафорд Јакна
  • Неодамнешно

Клик Унисекс Возрасни Стафорд Јакна

DEN 1631.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Миење Раце Само Материјал : 92% Полиестер, 8% Спандекс. Поставата : Мрежа. Ткаенина : Тпу Слој. Дизајн : Контраст Панел. Одговара : Модерен. Миење Раце Само. Материјал : 92% Полиестер, 8% Спандекс. Поставата : Мрежа. Ткаенина : Тпу Слој. Дизајн : Контраст Панел. Одговара : Модерен. Материјал : 92% Полиестер, 8% Спандекс. Поставата : Мрежа. Ткаенина : Тпу Слој. Дизајн : Контраст Панел. Одговара : Модерен. Технологија На Ткаенина : Дише, Водоотпорна. Внатрешен Кабел За Влечење, Залепени Шевови, Отвори За Пазуви, Патенти За Вентилација. Манжетна : Прилагодлив. Деколте : Со Качулка. Тип На Ракав : Со Долги Ракави. Карактеристики На Аспираторот : Извлекување, Одгледувано На Хауба. Џебови : 2 Џебови На Градите, 2 Странични Џебови, 1 Внатрешен Џеб, Патент. Прицврстување : Сбс Поштенски, Бура. Водоотпорен Рејтинг : 5000мм. 3000гр/м2/24часови.