Прилагодена Машка Маица Со Персонализирана Маичка Со Срце Со Кратки Ракави
  • Неодамнешно

Прилагодена Машка Маица Со Персонализирана Маичка Со Срце Со Кратки Ракави

DEN 319.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Произведено во САД. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. `+Обичај маица : сеуште барате посебен подарок за него? Дајте ја нашата персонализирана маичка за лице како уникатна достапни се 15 видови бои, Задоволете ги потребите на различни луѓе; Големина ОД S-3 XL, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја нарачате. `+"Foto sugression" Со Висока резолуција И јасни фотографии се клучот за да ја направите оваа маица поинтересна. Ве молиме, не поставувајте заматени фотографии со позадинско осветлување, особено делот за лице. Ако имате какви било прашања во врска со лицето На Маица, ние ќе одговориме на вашата е-пошта во рок од 24 часа.