Мизуно Машки Возач На Бранови 24 Чевли За Трчање
  • Неодамнешно

Мизуно Машки Возач На Бранови 24 Чевли За Трчање

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Увезени Вратило мери приближно низок врв од лак. Мизуно Бран : брановата Плоча Мизуно ја дисперзира енергијата од удар во поширока област обезбедувајќи стабилна платформа и супериорно амортизирање. U4ic Midsole : обезбедува оптимално намалување на ударите, издржливост и супериорно возење. иновативно лесен, добро амортизиран, одговорен и еластичен. Непречено возење : создава непречена транзиција од пета до пети на секој чекор. Надворешен ѓон X10 : издржлива јаглеродна гума што овозможува подолго абење. Енергетска пена : Енергетската пена Мизуно е поодговорна и има повеќе еластични квалитети во споредба со поранешните ТЕХНОЛОГИИ ЕВА - У4иќ и У4икс. Возач на бранови 24 има двојна сложена средна ѓон со Користење На U4ic и технологии за енергетска пена за непречено и еластично возење. Технологијата за амортизирање На Бранови мизуно обезбедува ултра мека удобност при супер сигурно вклопување, заедно со лесен и дише мрежест горен дел за да понуди контролирани температури и врвни непоколебливи перформанси.